Jira REST (8.x-4.0-beta3) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Label
hi: लेबल

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: ID
hi: आईडी

en: About
hi: के बारे में

en: Web services
hi: वेब सेवाएं
