Jira REST (8.x-4.0-beta3) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Password
hr: Lozinka

en: Label
hr: Oznaka

en: Default
hr: Zadano

en: About
hr: Opis

en: Web services
hr: Mrežni servisi
