Jira REST (8.x-4.0-beta3) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Password
hu: Jelszó

en: Label
hu: Címke

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: ID
hu: Azonosító

en: Validate
hu: Érvényesítés

en: - Please select -
hu: – Választás szükséges –

en: About
hu: Leírás

en: Web services
hu: Webszolgáltatások
