Jira REST (8.x-4.0-beta3) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Username
id: Nama pengguna

en: Password
id: Sandi

en: Default
id: Bawaan

en: About
id: Tentang

en: Web services
id: Layanan web
