Jira REST (8.x-4.0-beta3) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Username
is: Notendanafn

en: Password
is: Lykilorð

en: Label
is: Merking

en: Default
is: Sjálfgefið

en: ID
is: Kenni

en: About
is: Um
