Jira REST (8.x-4.0-beta3) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Username
it: Nome utente

en: Label
it: Etichetta

en: Default
it: Predefinito

en: About
it: Informazioni

en: Web services
it: Web service
