Jira REST (8.x-4.0-beta3) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Username
ja: ユーザー名

en: Password
ja: パスワード

en: Label
ja: ラベル

en: Default
ja: デフォルト

en: Validate
ja: 確認

en: - Please select -
ja: 選択してください

en: About
ja: アバウト

en: Web services
ja: ウェブサービス
