Jira REST (8.x-4.0-beta3) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Password
jv: Sandhi

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: About
jv: Ngenani

en: Web services
jv: Layanan web
