Jira REST (8.x-4.0-beta3) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Password
ka: პაროლი

en: Label
ka: სათაური

en: Web services
ka: ვებ სერვისები
