Jira REST (8.x-4.0-beta3) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Label
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: About
km: អំពី

en: Web services
km: សេវា​បណ្តាញ
