Jira REST (8.x-4.0-beta3) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Label
ku: پێناس

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: About
ku: دەربارە
