Jira REST (8.x-4.0-beta3) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Password
lv: Parole

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: About
lv: Par

en: Web services
lv: Web servisi
