Jira REST (8.x-4.0-beta3) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Default
nl: Standaard

en: Validate
nl: Valideren

en: - Please select -
nl: - Selecteer -

en: About
nl: Over

en: Web services
nl: Webservices

en: API version
nl: API-versie

en: Credential provider
nl: Aanbieder van inloggegevens
