Jira REST (8.x-4.0-beta3) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Password
nn: Passord

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: Web services
nn: Nettjenester
