Jira REST (8.x-4.0-beta3) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Password
oc: Senhal

en: Label
oc: Etiqueta

en: Default
oc: Per defaut

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: About
oc: A prepaus

en: Web services
oc: Servicis Web
