Jira REST (8.x-4.0-beta3) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Username
fa: نام کاربری

en: Password
fa: رمز

en: Label
fa: برچسب

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: ID
fa: هویت

en: About
fa: درباره

en: Web services
fa: سرویس‌های وب
