Jira REST (8.x-4.0-beta3) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Username
ps: کارن نوم

en: Password
ps: پټ توری

en: Default
ps: تلواله

en: ID
ps: پېژند

en: About
ps: په اړه
