Jira REST (8.x-4.0-beta3) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Password
ro: Parolă

en: Label
ro: Etichetă

en: Default
ro: Implicit

en: About
ro: Despre

en: Web services
ro: Servicii web
