Jira REST (8.x-4.0-beta3) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Password
ru: Пароль

en: Label
ru: Метка

en: Default
ru: По умолчанию

en: Validate
ru: Проверить

en: About
ru: Информация

en: Web services
ru: Веб-службы
