Jira REST (8.x-4.0-beta3) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Password
sk: Heslo

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: Validate
sk: Kontrolovať

en: About
sk: Informácie o

en: Web services
sk: Webové služby
