Jira REST (8.x-4.0-beta3) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Password
sl: Geslo

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: About
sl: O modulu

en: Web services
sl: Spletne storitve
