Jira REST (8.x-4.0-beta3) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: About
sq: Informacione

en: Web services
sq: Shërbimet web
