Jira REST (8.x-4.0-beta3) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Username
sr: Корисничко име

en: Password
sr: Лозинка

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: ID
sr: ИД
