Jira REST (8.x-4.0-beta3) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Username
sv: Användarnamn

en: Password
sv: Lösenord

en: Label
sv: Etikett

en: Default
sv: Förvald

en: Validate
sv: Bekräfta

en: - Please select -
sv: - Var god välj -

en: About
sv: Om

en: Web services
sv: Webbtjänster
