Jira REST (8.x-4.0-beta3) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Default
ta: இயல்பான

en: About
ta: பற்றி

en: Web services
ta: வலை சேவைகள்
