Jira REST (8.x-4.0-beta3) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Label
te: లేబుల్

en: Default
te: అప్రమేయం

en: About
te: గురించి
