Jira REST (8.x-4.0-beta3) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: About
th: เกี่ยวกับ
