Jira REST (8.x-4.0-beta3) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Password
tr: Parola

en: Label
tr: Etiket

en: Default
tr: Varsayılan

en: About
tr: Hakkında

en: Web services
tr: Web hizmetleri
