Jira REST (8.x-4.0-beta3) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Password
ug: پارول

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: About
ug: ھەققىدە

en: Web services
ug: تور مۇلازىمەتلىرى
