Jira REST (8.x-4.0-beta3) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Password
uk: Пароль

en: Label
uk: Мітка

en: Default
uk: Базово

en: Validate
uk: Перевірити

en: About
uk: Про модуль

en: Web services
uk: Вебслужба

en: API version
uk: Версія API
