Jira REST (8.x-4.0-beta3) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Label
vi: Nhãn

en: Default
vi: Mặc định

en: ID
vi: Mã

en: About
vi: Giới thiệu

en: Web services
vi: Dịch vụ web
