EK Jitsi (2.0.0-rc1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: yes
cy: ie

en: default
cy: rhagosod

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Default
cy: Diofyn

en: no
cy: na

en: Start
cy: Dechrau

en: hour(s)
cy: awr/oriau

en: day(s)
cy: diwrnod(au)
