EK Jitsi (2.0.0-rc1) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: yes
gl: si

en: default
gl: predeterminado

en: Password
gl: Contrasinal

en: Default
gl: Predeterminado

en: no
gl: non

en: Set name
gl: Nome do conxunto

en: Start
gl: Comezo

en: Join
gl: Unirse

en: hour(s)
gl: hora(s)

en: day(s)
gl: día(s)

en: About
gl: Información
