EK Jitsi (2.0.0-rc1) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: yes
he: סוגים

en: default
he: ברירת מחדל

en: Password
he: סיסמה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: no
he: לא

en: Set name
he: שם ערכה

en: Start
he: התחלה

en: Video
he: וידאו

en: Join
he: הצטרף

en: About
he: אודות

en: Set password
he: קביעת סיסמה
