EK Jitsi (2.0.0-rc1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: yes
jv: ya

en: default
jv: gawan

en: Password
jv: Sandhi

en: Default
jv: Gawan

en: no
jv: ora

en: Set name
jv: Setèl jenengé

en: About
jv: Ngenani
