EK Jitsi (2.0.0-rc2) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: yes
ar: نعم

en: default
ar: المبدئي

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Default
ar: الافتراضي

en: no
ar: لا

en: Set name
ar: اسم المجموعة

en: Start
ar: البداية

en: Video
ar: فيديو

en: About
ar: حول
