EK Jitsi (2.0.0-rc2) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: yes
ca: sí

en: default
ca: predeterminat

en: Password
ca: Contrasenya

en: Default
ca: Per defecte

en: Set name
ca: Nom del conjunt

en: Start
ca: Inici

en: Video
ca: Vídeo

en: Join
ca: Uneix-te a

en: day(s)
ca: dia(es)

en: About
ca: Detalls

en: Set password
ca: Estableix la contrasenya
