EK Jitsi (2.0.0-rc2) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: yes
cs: ano

en: default
cs: výchozí

en: Password
cs: Heslo

en: Default
cs: Výchozí

en: no
cs: ne

en: Set name
cs: Jméno sady

en: Start
cs: Začátek

en: Join
cs: Připojit se

en: hour(s)
cs: hodin

en: day(s)
cs: dnů

en: About
cs: Popis

en: copy
cs: kopírovat

en: Set password
cs: Nastavit heslo

en: domain
cs: doména
