EK Jitsi (2.0.0-rc2) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: yes
es: sí

en: default
es: predeterminado

en: Password
es: Contraseña

en: Default
es: Por defecto

en: Set name
es: Nombre del conjunto

en: Start
es: Comienzo

en: chat
es: Conversar

en: Stop
es: Detener

en: Video
es: Vídeo

en: Join
es: Unirse

en: hour(s)
es: hora(s)

en: day(s)
es: día(s)

en: other
es: otro

en: About
es: Acerca de

en: copy
es: copiar

en: Set password
es: Establecer contraseña

en: Script
es: Guión
