EK Jitsi (2.0.0-rc2) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: yes
fi: kyllä

en: default
fi: oletus

en: Password
fi: Salasana

en: Default
fi: Oletus

en: no
fi: ei

en: Set name
fi: Ryhmän nimi

en: Start
fi: Alkaa

en: Join
fi: Liity

en: hour(s)
fi: tunti / tunnit

en: day(s)
fi: päivä(t)

en: About
fi: Tietoja

en: Guest
fi: Vieras

en: copy
fi: kopioi

en: Set password
fi: Aseta salasana
