EK Jitsi (2.0.0-rc2) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: yes
hi: हां

en: default
hi: तयशुदा

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: no
hi: नहीं

en: Set name
hi: नाम भरें

en: Start
hi: शुरू

en: Video
hi: वीडियो

en: About
hi: के बारे में
