EK Jitsi (2.0.0-rc2) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: yes
pl: tak

en: default
pl: domyślny

en: Password
pl: Hasło

en: Default
pl: Domyślny

en: no
pl: nie

en: Set name
pl: Nazwa zestawu skrótów

en: Start
pl: Początek

en: Video
pl: Wideo

en: Join
pl: Dołącz

en: other
pl: Inne

en: About
pl: O stronie

en: Guest
pl: Gość

en: copy
pl: kopia

en: Set password
pl: Ustaw hasło

en: Script
pl: Skrypt
