EK Jitsi (2.0.0-rc2) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: yes
ru: да

en: default
ru: по умолчанию

en: Password
ru: Пароль

en: Default
ru: По умолчанию

en: no
ru: нет

en: Set name
ru: Установить имя

en: Start
ru: Начало

en: Stop
ru: Остановить

en: Video
ru: Видео

en: Join
ru: Присоединиться

en: hour(s)
ru: час(ы)

en: day(s)
ru: день(дней)

en: other
ru: другой

en: About
ru: Информация

en: Guest
ru: Гость

en: copy
ru: копировать

en: Set password
ru: Установить пароль

en: Script
ru: Сценарий

en: Full screen
ru: Во весь экран
