EK Jitsi (2.0.0-rc2) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: yes
sk: áno

en: default
sk: predvolené

en: Password
sk: Heslo

en: Default
sk: Predvolené

en: no
sk: nie

en: Set name
sk: Názov sady

en: Start
sk: Štart

en: hour(s)
sk: hodina(y)

en: day(s)
sk: deň(dni)

en: About
sk: Informácie o

en: Set password
sk: Nastavenie hesla
