EK Jitsi (2.0.0-rc2) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: yes
sv: ja

en: default
sv: förvald

en: Password
sv: Lösenord

en: Default
sv: Förvald

en: no
sv: nej

en: Set name
sv: Uppsättningens namn

en: Start
sv: Från

en: Join
sv: Gå med

en: hour(s)
sv: timmar

en: day(s)
sv: dag(ar)

en: other
sv: andra

en: About
sv: Om

en: copy
sv: kopiera

en: Set password
sv: Ange lösenord
