EK Jitsi (2.0.0-rc2) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Password
ug: پارول

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: no
ug: ياق

en: About
ug: ھەققىدە

en: domain
ug: مۇلازىمېتىر
