EK Jitsi (2.0.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: yes
ast: Sí

en: default
ast: predefiníu

en: Password
ast: Clave

en: Default
ast: Predefiníu

en: no
ast: non

en: Set name
ast: Afitar nome
