EK Jitsi (2.0.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Body
bg: Съдържание

en: yes
bg: да

en: default
bg: по подразбиране

en: Password
bg: Парола

en: Default
bg: По подразбиране

en: no
bg: не

en: Set name
bg: Наименование на набора
