EK Jitsi (2.0.0) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: yes
da: ja

en: default
da: standard

en: Password
da: Adgangskode

en: Default
da: Standard

en: no
da: nej

en: Set name
da: Gruppenavn

en: Join
da: Tilmeld

en: hour(s)
da: time(r)

en: day(s)
da: dag(e)

en: About
da: Om

en: copy
da: kopier

en: Set password
da: Angiv adgangskode
