EK Jitsi (2.0.0) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: yes
el: ναι

en: default
el: προεπιλογή

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: no
el: όχι

en: Set name
el: Όνομα σετ

en: Start
el: Αρχή

en: hour(s)
el: ώρα(ες)

en: day(s)
el: ημέρα(ες)

en: About
el: Περί

en: Set password
el: Ορισμός κωδικού πρόσβασης
